5 Sty

Dobra zabawa ze speed stacks

Nie od dzisiaj wiadomo, że zwykle najlepsza zabawa jest przy prostych grach, w których jak to się mówi nie ma żadnej większej filozofii. Tak właśnie jest w przypadku gry speed stacks, która polega na układaniu na czas kubków z plastiku.

Speed stacks

Ludzie uwielbiają dobrze bawić się w towarzystwie, każdą nudną imprezę warto zatem rozkręcić za pomocą prostej gry, podczas której nikt nie musi martwić się o to, że nie błyśnie inteligencją. Gra zręcznościowa taka jak speed stacks będzie fantastyczną rozrywkę na domówki w okresie karnawału. Z pewnością nie jedno sztywne towarzystwo poczuje się ze sobą dużo lepiej wtedy, gdy do akcji wkroczą  plastikowe kubeczki, które trzeba układać na czas.

Gra dla wszystkich

Taka prosta gra świetnie sprawdzi się zarówno w gronie dorosłych, ale też będzie stanowiła fantastyczną rozrywkę i zabawę dla dzieci. Bardzo często dorośli zresztą korzystają z tego, co zostało wcześniej przygotowane z myślą o młodszych. W końcu odkryć w sobie odrobinę dziecka to zawsze dobry pomysł, a z grą taką jak na przykład speed stacks to naprawdę bardzo proste. Dobrze jest zatem kupić sobie swój zestaw na przykład w internecie, gdzie można to zrobić już nawet za dwadzieścia kilka złotych.