7 Paź

Kostka Rubika 4x4x4 dla każdego

Układanie kostki rubika jest znane od pokoleń, toteż zabawa ta jest swoistym kultem. Taki klasyk na sklepowych półkach utrzymuje cały czas swoją wysoką pozycję. Niejedno dziecko zapragnie rozwikłać tą manualną zabawkę, a dorośli przypomną sobie smak dzieciństwa.

Rewelacja na każdy czas

Kostka rubika 4x4x4 wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, które cechuje długa żywotność. Do wyboru są wersje wytworzone w całości z kolorowego plastiku lub typowe czarne modele z naniesionymi kolorami na każdej ze ścianek. Istotne przy każdym wariancie jest płynne przechodzenie, co pozwoli na łatwe przejścia pomiędzy kolorami. Rozmiar i waga kostki zależą od konkretnego producenta, toteż każdy może dobrać dany wzór pod swoje własne wymagania. Niewielki wymiar sprawia, że kostkę rubika 4x4x4 można zabrać ze sobą wszędzie: do szkoły, do pracy, na czas podróży.kostka rubika jaka

Schematy układania

Logiczne myślenie i manualny rozwój idą tutaj ze sobą w parze. Długie godziny spędzone z kostką rubika 4x4x4 od KostkiRubika.pl pozwolą na otrzymanie wspaniałej rozrywki. Od początku można próbować tworzyć swój własny sposób ułożenia kostki, a także korzystać z pomocy konkretnych wzorów układania. Przejście do świetnej wprawy może także stać się pasją i pozwoli startować w zawodach z układania kostki rubika. Niemniej jest to zabawka, która skradła serce niejednego użytkownika i jeszcze przez długi czas będzie zapamiętana jako świetne urozmaicenie zabawy.